zespół studenckiej agencji fotograficznej UAM

nasze twarze

Tomek

opiekun merytoryczny agencji

Po godzinach jestem wykładowcą Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Collegium da Vinci. Prowadzę zajęcia z zakresu produkcji filmowej i fotograficznej. Z nadmiaru wolnego czasu stworzyłem agencję kreatywną Artistic Mess.

wizytówka

Maciej Świstoń - opiekun merytoryczny SAF

maciej

opiekun merytoryczny agencji

Na życie zarabiam przepychając frazę „fundusze inwestycyjne” na pierwszą stronę wyszukiwarki Google. Na drugi pełen etat staram się zrobić doktorat na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Męczę też studentów ucząc projektowania stron internetowych, reklamy w internecie i przepychania fraz na pierwsze strony wyszukiwarek.

wizytówka

patryk

fotograf

Studiuję chemię i zdobywam nową wiedzę w tym kierunku. Poza uczelnią chwytam aparat w dłoń, zakładam słuchawki i wyruszam w drogę, aby robić zdjęcia. Po drodze fotografuje wszystko co mi wpadnie w oko – czy to przechodzący przez ulicę mężczyzna, oblizujący się przy rowerze kot, czy też prężnie wznoszący się ponad inne zabudowania blok mieszkalny. Niezależnie od pogody i godziny, staram się znaleźć uroki miasta (w moim przypadku jest to głównie Poznań, chyba że nadarzy się okazja podróży).

wizytówka

magdalena

fotograf

Jestem na trzecim roku Nauczania matematyki i informatyki, więc jak już wszyscy się domyślili zamierzam być nauczycielem. Odpowiedź na pytanie „Dlaczego?” jest tylko jedna, mianowicie: UWIELBIAM pracę z ludźmi. Stąd też wzięła się fotografia portretowa w moim sercu.

wizytówka

marta

fotograf

Jestem studentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na WNPiD, specjalizacja Marketing online. Fotografią interesuję się od niedawna, ale już wiem, że chciałabym związać z nią swoją przyszłość.

wizytówka

krzysztof

fotograf

Od poniedziałku do piątku studiuję zagadnienia bezpieczeństwa narodowego. Po zajęciach pochłaniam się działalności na kolei wąskotorowej w Środzie Wielkopolskiej, gdzie pełnię funkcję rzecznika prasowego, od czasu do czasu pomagam przy utrzymaniu infrastruktury tej prawie 110. letniej linii kolejowej, a w niektóre dni pracuje także jako kierownik pociągu.

wizytówka

daniel

fotograf

W życiu nie nazwałbym Fotografii hobby, bo – skoro to sztuka – uwłaczałoby jej pięknu. Zatem… uprawiam sztukę! To samo piękno zatrzymuję i wyrażam też w ruchomej klatce; w czasie swojej skromnej ‚kariery’, którą rozwinąłem jako dumny licealista, współpracowałem z instytucjami i osobami prywatnymi, realizując spoty i projekty reklamowe, wspomagałem graficznie i medialnie eventy i wydarzenia społeczne i sportowe.

wizytówka

michał

fotograf

Od zawsze interesowały mnie kultury oraz historia szeroko rozumianego orientu. Chciałbym kiedyś wybrać się do jakiegoś odległego kraju muzułmańskiego i sfotografować jego ludność, podczas codziennych zajęć.

wizytówka

dawid

fotograf

Studiuję na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna oraz pracuję jako moderator serwisu otodom.pl. W ramach działalności uniwersyteckiej tworzę fotorelacje dla Radia Meteor i prowadzę dział polityka w gazecie studenckiej Fenestra.

wizytówka

sonia

fotograf

Na co dzień jestem studentką pedagogiki na UAM i tam zdobywam fajną wiedzę o człowieku i o tym jak funkcjonuje w świecie. Oprócz tego należę do ekipy Teatr Granda UAM gdzie daję upust swoim artystycznym zapędom oraz spełniam się aktorsko. Jednak jako moją ulubioną aktywność na pewno określiłabym latanie z aparatem i szukanie inspiracji na ciekawe ujęcia. Szczególnie interesuje mnie łapanie ludzkich emocji, jednak co raz bardziej przekonuję się do fotografowania również innych elementów przyrody. Po to mi zespół Studenckiej Agencji Fotograficznej.

wizytówka

wiktor

fotograf

Zdobywam przydatną wiedzę i doświadczenie na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacji Społeczna. Rozwijam umiejętności, aktywnie działając w redakcji Kuriera Akademickiego, Kole Naukowym Zawodów Telewizyjnych i Filmowych – no i wielu, wielu innych projektach. Poza tym i fotografią – odpowiadam za obraz na kanale PyrkonTV i wielu innych inicjatywach. We wszystkim staram się kierować pasją. Pozwala mi na to Studencka Agencja Fotograficzna!

wizytówka

rafał

fotograf

Gdy akurat się nie nudzę, to studiuję kierunek Zarządzanie na Politechnice Poznańskiej. Poza zajmującą uczelnią, hobbistycznie zajmuje się fotografią i grafiką komputerową. Inspiracji do zdjęć szukam w swojej głowie i w dziełach prezentowanych przez galerie sztuk współczesnych.

wizytówka

Close Menu