Film of Life Vienna

Słońce, deszcz, mocny wiatr, wąskie uliczki i oczywiście aparat w ręce. Dzisiejsza galeria ulicznej fotografii wprowadzi każdego w małą podróż, którą chcę pokazać nasz fotograf – Władysław Gardasz. Wiedeń jest niesamowitym miejscem dla fotografa, architektura, a także różnorodność Wiednia otwierają umysł i chęć poznania tego przepięknego miasta. Ludzie w tym mieście formują inny wymiar ujmowania rzeczywistości, polegający na dążeniu do stworzenia sztuki. Zdjęcia znajdujące się przed Państwem nie są zwykłymi, płaskimi obrazami. Oni są indywidualnymi historiami, otwierającymi przed Państwem drzwi do fantastycznej historii życia zwykłych ludzi, w stolicy Austrii.

Fotografował Władysław Gardasz

Władysław Gardasz

Rozpocząłem swoją przygodę z obrazem w dzieciństwie od pracy operatora kamery w branży komercyjnej. Za niedługo zrozumiałem, że interesuje mnie fotografia, ale fotografia na rzecz sztuki. Wskutek tego od dawna jestem artystą fotografem. Odbijam osobistą wizję na zdjęciach, stwarzając unikatową refleksję świata na obrazie. Praktykuję prawie wszystkie nurty fotograficzne i każdego dnia powiększam swoją wiedzę fotograficzną. Jestem otwarty na nowe doświadczenia i współpracę w rozwijaniu fotografii jako sztuki. Poza tym jestem studentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.