Fotografia wspinaczkowa

Jako, że fotografia towarzyszy mi niemal przez cały czas, postanowiłam również połączyć ją z moją drugą pasją, czyli ze wspinaniem. Na wyjazdy zabieram aparat i próbuję swoich sił w fotografii wspinaczkowej i wiem, że na pewno będę dalej rozwijać się w tej dziedzinie. Weekendowe wypady to szansa na oderwanie się od codzienności, podróże i fajne spędzenie czasu w pięknych okolicznościach przyrody.

Zdjęcia zostały zrobione podczas pierwszych wyjazdów na Jurę Krakowsko-Częstochowską i do Kotliny Kłodzkiej.

Fotografowała Martyna Kamzol

Martyna Kamzol

Jestem absolwentką Wydziału Socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu a obecnie studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Lubię obserwować otaczającą mnie rzeczywistość stąd zainteresowanie fotografią, która umożliwia mi wyrażenie mojego spojrzenia na świat. Aktywnie uczestniczę w życiu społecznym i kulturalnym dokumentując ważne wydarzenia.