Szkolimy młodych filmowców!

W czwartkowy wieczór, 18 listopada prowadziliśmy szkolenie z podstaw fotografii dla Grupa Filmowej WENA ze Środy Wielkopolskiej. Podczas niespełna 3-godzinnego szkolenia powiedzieliśmy o teorii, ale również wykorzystaliśmy przekazaną wiedzę w praktyce wychodząc z aparatami na korytarze Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Mocno wierzymy, że przekazane treści wspomogą młodych filmowców w Ich ciekawej twórczości!

Koniecznie odwiedźcie kanał Grupa WENA na YouTube i zobaczcie Ich filmowy dorobek!

Krzysztof Kubiak

Od poniedziałku do piątku studiuję zagadnienia bezpieczeństwa narodowego. Po zajęciach pochłaniam się działalności na kolei wąskotorowej w Środzie Wielkopolskiej, gdzie pełnię funkcję rzecznika prasowego, od czasu do czasu pomagam przy utrzymaniu infrastruktury tej prawie 110. letniej linii kolejowej, a w niektóre dni pracuje także jako kierownik pociągu. Od kilku lat zajmuję się również fotografią, która szybko stała się ważnym elementem mojego życia. CIEKAWI MNIE… Kolejnictwo i fotografia, są to te rzeczy, które całkowicie uzupełniają mój czas po opuszczeniu murów uczelni; dzięki temu robię w życiu to co naprawdę lubię.