Tor Poznań Track Day

Sporty motorowe przyciągają wielu pasjonatów. Zawrotne prędkości i ryk silników, u nie jednej osoby wywołują silne emocje. Dzisiaj na Tor Poznań zabiera Was Wiktor Bakowicz – nowy członek naszej Agencji, który fotografował Tor Poznań Track Day.

Tor Poznań Track Day to cykl otwartych imprez skierowany do wszystkich chcących rozpocząć lub kontynuować swoją przygodę z szybką jazdą na profesjonalnym torze wyścigowym. Pod okiem doświadczonych instruktorów, w bezpiecznych warunkach można stawiać swoje pierwsze kroki lub doskonalić umiejętności szybkiej jazdy. Impreza jest w randze Mistrzostw Okręgu Polskiego Związku Motorowego w Amatorskich Samochodowych Wyścigach Płaskich. Tor Poznań to z kolei samochodowy i motocyklowy tor wyścigowy położony w Poznaniu, na granicy osiedla Ławica (do 1990 dzielnicy Jeżyce) i Przeźmierowa.

Kto napisał artykuł?

Wiktor Bakowicz

CO ROBIĘ? Od poniedziałku do piątku pracuję jako tapicer. W wolnych chwilach poza studiowaniem reżyserii dźwięku na wydziale fizyki, chodzeniem z aportem i pstrykaniem różnych sesji, gram jako dj. Od dłuższego czasu staram się pogodzić wszystkie pasje ze sobą, co nie jest łatwe. CIEKAWI MNIE… Obracanie czarnymi plackami na przemian z chodzeniem z aparatem. Fotografia portretowa, fotografia natury a od niedawna fotografia samolotów i samochodów.