Wielka Gala WNPID 2019

Magda

Miejsca pełne ludzi to to, co uwielbiam. Możliwość uchwycenia tych spontanicznych śmiechów, oklasków… Chwile, które już nigdy się nie powtórzą, choćbyśmy mieli się jeszcze raz spotkać w tym samym miejscu i tym samym gronie. To już drugi raz, kiedy miałam zaszczyt uwiecznić Wielką Galę WNPiD dla SAFu i po raz kolejny wróciłam do domu z aparatem pełnym zdjęć i głową pełną pozytywnej energii.

Tomek

“Piękni ludzie”

Wielka Gala na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM to okazja aby jednostka naukowa określana przez złośliwych Wydziałem Nauk Politycznych i Lansiarstwa, wbiła się na jeszcze wyższy poziom elegancji. Przyznaję, że prezentowana galeria jest kiepskim fotoreportażem z wydarzenia – mało pokazuje co się działo. Za to doskonale akcentuje nastrój wydarzenia, pokazuje zaangażowanie i wspaniałą zabawę uczestników – coś co czyni tę imprezę wyjątkową.

Pewien dysonans może budzić obecność naszego kolegi Macieja w galerii o takiej nazwie. Maciej został tego dnia wyróżniony za rok pracy jako doktorant na WNPiD więc chcę dorzucić również jakieś wyróżnienie od siebie. Gratuluję!

SAF UAM