Film of Life Wielkopolski National Park

Wielkopolski Park Narodowy jest położony 30 kilometrów od Poznania i jest warty zobaczenia. W Parku są miejsca, które zachwycają pięknem i atmosferą niezależnie od trwającej pory roku. Długie ścieżki wśród drzew, śpiewające ptaki, wieża widokowa, jeziora, dziki i sarny – to wszystko można spotkać właśnie w tym miejscu.

Fotografował Władysław Gardasz.

Władysław Gardasz

Rozpocząłem swoją przygodę z obrazem w dzieciństwie od pracy operatora kamery w branży komercyjnej. Za niedługo zrozumiałem, że interesuje mnie fotografia, ale fotografia na rzecz sztuki. Wskutek tego od dawna jestem artystą fotografem. Odbijam osobistą wizję na zdjęciach, stwarzając unikatową refleksję świata na obrazie. Praktykuję prawie wszystkie nurty fotograficzne i każdego dnia powiększam swoją wiedzę fotograficzną. Jestem otwarty na nowe doświadczenia i współpracę w rozwijaniu fotografii jako sztuki. Poza tym jestem studentem Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.