31 Baza Lotnictwa Taktycznego w Krzesinach

15 czerwca w ramach wizyty „spotterów”, stowarzyszenia pasjonatów fotografii lotniczej (SMLWK, EPKS Spotters, EPKT Spotters) uczestniczyły jako obserwatorzy w szkoleniu lotniczym na terenie 31 BLT.

Pasjonaci mogli również zaobserwować trening F-16 Tiger Demo Team Poland oraz obejrzeć eksponaty znajdujące się w grupie „Archeo”

31 Baza Lotnictwa Taktycznego – JW 1156, baza Sił Powietrznych powstała 1 kwietnia 2008 roku na bazie 31 Bazy Lotniczej, 3 Eskadry Lotnictwa Taktycznego i 6 Eskadry Lotnictwa Taktycznego. Baza lotnicza zlokalizowana w południowo-wschodniej części Poznania, włączona w struktury NATO. Została zmodernizowana, tak by móc obsługiwać samoloty F-16 Fighting Falcon, w które wyposażona jest stacjonująca w bazie 3 Eskadra Lotnicza „Poznań” i 6 Eskadra Lotnicza.

fot. Witkor Bakowicz

Wiktor Bakowicz

CO ROBIĘ? Od poniedziałku do piątku pracuję jako tapicer. W wolnych chwilach poza studiowaniem reżyserii dźwięku na wydziale fizyki, chodzeniem z aportem i pstrykaniem różnych sesji, gram jako dj. Od dłuższego czasu staram się pogodzić wszystkie pasje ze sobą, co nie jest łatwe. CIEKAWI MNIE… Obracanie czarnymi plackami na przemian z chodzeniem z aparatem. Fotografia portretowa, fotografia natury a od niedawna fotografia samolotów i samochodów.