zespół studenckiej agencji fotograficznej UAM

nasze twarze

Tomek

opiekun merytoryczny agencji

Po godzinach jestem wykładowcą Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prowadzę zajęcia z zakresu produkcji filmowej i fotograficznej. Z nadmiaru wolnego czasu prowadzę szkolenia dla SAFu oraz redakcji Flesza. Stworzyłem i pracuję w eCommerce Team – agencji marketingowej

wizytówka

Maciej Świstoń - opiekun merytoryczny SAF

maciej

opiekun merytoryczny agencji

Na życie zarabiam przepychając frazę „fundusze inwestycyjne” na pierwszą stronę wyszukiwarki Google. Na drugi pełen etat staram się zrobić doktorat na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM. Męczę też studentów ucząc projektowania stron internetowych, reklamy w internecie i przepychania fraz na pierwsze strony wyszukiwarek.

wizytówka

patryk

fotograf

Studiuję chemię i zdobywam nową wiedzę w tym kierunku. Poza uczelnią chwytam aparat w dłoń, zakładam słuchawki i wyruszam w drogę, aby robić zdjęcia. Po drodze fotografuje wszystko co mi wpadnie w oko – czy to przechodzący przez ulicę mężczyzna, oblizujący się przy rowerze kot, czy też prężnie wznoszący się ponad inne zabudowania blok mieszkalny. Niezależnie od pogody i godziny, staram się znaleźć uroki miasta (w moim przypadku jest to głównie Poznań, chyba że nadarzy się okazja podróży).

wizytówka

magdalena

fotograf

Jestem na trzecim roku Nauczania matematyki i informatyki, więc jak już wszyscy się domyślili zamierzam być nauczycielem. Odpowiedź na pytanie „Dlaczego?” jest tylko jedna, mianowicie: UWIELBIAM pracę z ludźmi. Stąd też wzięła się fotografia portretowa w moim sercu.

wizytówka

marta

fotograf

Jestem studentką Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na WNPiD, specjalizacja Marketing online. Fotografią interesuję się od niedawna, ale już wiem, że chciałabym związać z nią swoją przyszłość.

wizytówka

krzysztof

Redaktor naczelny / fotograf

Od poniedziałku do piątku studiuję zagadnienia bezpieczeństwa narodowego. Po zajęciach pochłaniam się działalności na kolei wąskotorowej w Środzie Wielkopolskiej, gdzie pełnię funkcję rzecznika prasowego, od czasu do czasu pomagam przy utrzymaniu infrastruktury tej prawie 110. letniej linii kolejowej, a w niektóre dni pracuje także jako kierownik pociągu.

wizytówka

daniel

fotograf

W życiu nie nazwałbym Fotografii hobby, bo – skoro to sztuka – uwłaczałoby jej pięknu. Zatem… uprawiam sztukę! To samo piękno zatrzymuję i wyrażam też w ruchomej klatce; w czasie swojej skromnej 'kariery’, którą rozwinąłem jako dumny licealista, współpracowałem z instytucjami i osobami prywatnymi, realizując spoty i projekty reklamowe, wspomagałem graficznie i medialnie eventy i wydarzenia społeczne i sportowe.

wizytówka

SANDRA

fotograf

Na co dzień studiuję Dziennikarstwo i Komunikację Społeczna na UAM i za wszelką cenę chcę zostać dziennikarzem. Tak, wiem – podobno za to nie da się wyżyć. Trudno. Zanim to się spełni działam na wielu innych płaszczyznach.

wizytówka

Patrycja

fotograf

Jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na pierwszym roku. Od wczesnych lat chciałam zostać dziennikarką i tak mi zostało do teraz. Praca za kamerą czy aparatem jest dla mnie bardzo ciekawa, dlatego wybrałam ten kierunek. Działam również w „Kurierze Akademickim”.

wizytówka

Martyna

zastępczyni redaktora naczelnego / fotografka

Jestem absolwentką Wydziału Socjologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu a obecnie studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Zajmuję się głównie fotografią dokumentalną, koncertową i reportażem. Jestem także fotografką Radia Meteor UAM.

wizytówka

aleksander

fotograf

Jestem studentem “Dziennikarstwa I komunikacji społecznej” na WNPiD. Po zajęciach biorę w ręce aparat i spaceruje po mieście robiąc zdjęcia. Jestem jednym z nielicznych fotografów, którzy w obecnych czasach doskonale posługują się różnymi rodzajami fotografii analogowej i wszystkim, co z nią związane. Rozwijam swoje umiejętności pracując dla różnych firm i organizacji. 

wizytówka

kinga

fotograf

W tygodniu studiuję na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. W międzyczasie pisuję do gazety, a gdy mam siłę wrzucam coś na bloga. Chyba to właśnie sprawia mi najwięcej przyjemności.

wizytówka

Zuzanna

fotograf

Obecnie studiuję filologię fińską, a po zajęciach staram się realizować w fotografii robiąc zdjęcia dla portalu studenckiego na koncertach i przeróżnych eventach. W swoich pracach, oprócz typowych zdjęć artystów, chcę uwieczniać radość i energię uczestników wydarzeń, ich szczęście płynące z muzyki, zabawy, czy ze spotkania z idolem.

wizytówka

Klaudia

fotograf

Od poniedziałku do piątku studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną na specjalności nowe media. Weekendy natomiast, najczęściej spędzam za linią końcową piłkarskich boisk, aby uchwycić na zdjęciach kluczowe momenty. Fotografia sportowa to coś, co przynosi mi najwięcej radości i w czym cały czas staram się rozwijać. 

 

wizytówka