Daniel Hoffmann

fotograf

CO ROBIĘ?

Ponoć studiuję, chociaż wolę mówić, że uczę się robić rzeczy – które kocham. To najlepszy czas na to. Według USOS – nadal aktywny student DiKS WNPiD UAM z niecichymi zapatrywaniami na PR. Po godzinach również student. Tyle, że w duchu powszechnego rozumienia. Pomagam budować markę mojego najlepszego Uniwersytetu na praktykach w Biurze Prasowym i Studenckiej Agencji Informacyjnej. Przede wszystkim jestem też tu, wśród najlepszych ludzi – w SAF!

W życiu nie nazwałbym Fotografii hobby, bo – skoro to sztuka – uwłaczałoby jej pięknu. Zatem… uprawiam sztukę! To samo piękno zatrzymuję i wyrażam też w ruchomej klatce; w czasie swojej skromnej ‚kariery’, którą rozwinąłem jako dumny licealista, współpracowałem z instytucjami i osobami prywatnymi, realizując spoty i projekty reklamowe, wspomagałem graficznie i medialnie eventy i wydarzenia społeczne i sportowe. Pragnę nadal tworzyć, w najlepszy możliwy sposób: atrakcyjnie, ale i z sercem.

P.S. Kocham koty i Zbąszynek. W moich social mediach huczy od nich nieustannie!

CIEKAWI MNIE…

…coś więcej niż odhaczenie zadania, kiedy przychodzi okazja do zrobienia czegoś wartego uwagi. Fotografia mobilna. Film. Media i reklama. Polityka. Psychologiczne aspekty rzeczywistości. Emocje w formie i środkach. I czemu dżalapino kosztuje już 4,50.

MAIL

daniel@revisionmedia.pl
danielnanoski@gmail.com